Receptury Botaniczne

O firmie

Od zawsze natura zachwycała człowieka. Świadczyć mogą o tym nasz częste podróże do najdalszych zakątków świata gdzie spotkać się można jeszcze z dziewiczą przyrodą.

 

Tych miejsc jest już coraz mniej ale nadal można je spotkać, a tam gdzie one występują napotykamy masę cudownych, pierwotnych roślin. I tym się właśnie zajmujemy – zachowujemy nieskalaną postać roślin w olejkach eterycznych, kremach lub jako wysuszone zioła dodane do herbaty. Spotkacie się u nas z roślinami pochodzącymi z najdzikszych miejsc na ziemi takich jak Puszcza Amazońska, bezludne tereny Kanady do dzisiaj nietknięte przez człowieka, obszary Utah i Arizony w Ameryce, tropikalnych lasów deszczowych w Hondurasie czy Nowej Gwinei i Australii.

 

Oprócz wyjątkowo egzotycznych okazów spotkacie się również z naszymi rodzimymi roślinami z zakątkami z których je dla Was pozyskujemy. Podlasie, wyżyny Mazowsza, Mazury czy Bieszczady, a z nich najlepszy gatunkowo naturalny olej dziegciowy – wyjątkowe, dziko rosnące i botaniczne rośliny, które spotkacie w naszej ofercie. Zapraszamy

Nasza oferta
ŚWIAT DZIKO ROSNĄCYCH I BOTANICZNYCH ROŚLIN