Receptury Botaniczne

Do aromaterapii

Jak cudownie byłoby położyć się w ogrodzie na mięciutkiej trawie i zasnąć wśród pachnącej lawendy. Czyż to nie byłby przyjemny i błogi sen?

Jest to możliwe dzięki poduszce z kwiatami lawendy o wyjątkowej odmianie Angustifolia – odmianie o bardzo silnym aromacie. Błogi i spokojny sen, a do tego uśmierzenie bólu głowy – tak działa terapeutyczna poduszka do Aromaterapii z Lawendą. Poduszka z igłami Czarnej Sosny, Daglezji, jałowcem, cedrem i cyprysem będzie działała leczniczo na zatkane zatoki i nos.

Małym pociechom poduszka położona w nogach odetka zatkane noski i pomoże w oddychaniu. Również palacze dzięki tej poduszce będą mieli inhalowane płuca i ich sen będzie lżejszy. Zapach od olejów eterycznych zawartych w wybranych roślinach iglastych pobudzi wydzielenie flegmy podczas choroby.

To poduszka a świece? Bogactwo aromatów ze świata botanicznych roślin – świece które po zapaleniu roztaczają zapach na całe pomieszczenie, a nie tylko pachną kiedy się je z bliska powącha. Będziecie mile zaskoczeni jakością naszych świec do aromaterapii.

Nasza oferta
ŚWIAT DZIKO ROSNĄCYCH I BOTANICZNYCH ROŚLIN